Agjenda ditore

E martë, 03 maj 2016

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për SOT (3 maj, e martë)
 
Në orën 14:00, presidenti Thaçi pret në takim rektorin e Universitetit të Prizrenit, Ramë Vataj. (Pamje dhe deklarata për mediat.)
 
Vendi:
Kabineti i Presidentit
 
***

Në orën 19:00, me rastin e Ditës Botërore të Lirisë së Shtypit, presidenti Thaçi organizon pritje për përfaqësuesit e medieve.
 
Vendi: Hoteli Sirius
 

E premte, 29 prill 2016

Agjenda e Presidentit Thaçi për sot, 29 prill

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi merr pjesë në Akademinë përkujtimore me rastin e 17-vjetorit të rënies së Komandantit Ilaz Kodra (ora: 14:00;  Vendi: Teatri Kombëtar )
 
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi do ta përcjell finalen e Kupës së Kosovës në Hendboll dhe merr pjesë në ceremoninë e ndarjes së medaljeve dhe kupës së Kosovës në Hendboll (ora: 17:50;  Pallati i Rinisë, Prishtinë)

E enjte, 28 prill 2016

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për sot, 28 prill 2016

Ju njoftojmë se sot (28 prill), në orën 11:00, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, do të presë në takim kryetarin e Aleancës Kosovare të Biznesit, Agim Shahinin. (Pamje dhe deklarata për media)

Vendi: Kabineti i Presidentit

E mërkurë, 27 prill 2016

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për nesër, 27 prill 2016

Nesër (27 prill), në orën 11:00, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, do të marrë pjesë në tubimin qendror për shënimin e 27 prillit, Ditës së të Pagjeturve të Kosovës.

Vendi: Fshati Meje, komuna e Gjakovës.

Mirëpresim ekipet tuaja!

E martë, 26 prill 2016

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për nesër, 26 prill 2016

Nesër (26 prill), në orën 09:30, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, do të presë në takim Guvernatorin e Bankës Qendrore të Kosovës, Bedri Hamzën.

Gjithashtu, në orën 10:30, presidenti Thaçi pret në takim edhe drejtorin e Agjencisë Kundër Korrupsionit, Hasan Pretenin.

Vendi: Kabineti i Presidentit

Mirëpresim ekipet tuaja!

E martë, 26 prill 2016

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për nesër, 26 prill 2016

Nesër (26 prill), në orën 09:30, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, do të presë në takim Guvernatorin e Bankës Qendrore të Kosovës, Bedri Hamzën.

Gjithashtu, në orën 10:30, presidenti Thaçi pret në takim edhe drejtorin e Agjencisë Kundër Korrupsionit, Hasan Pretenin.

Vendi: Kabineti i Presidentit

Mirëpresim ekipet tuaja!
 

previous

1-6 Nga 351

next
Agjenda

KOSOVO IN UNESCO